Na horu OLYMP
Boží řešení

I tehdy, před dlouhými stoletími, měla obloha nad krajinou stejnou barvu jako dnes, ale pod oblohou žili jiní lidé s jinými starostmi a radostmi. Války jsme vyměnili za mír a kopí za klávesnici. Něco se ale nemění! Zeus stále lidem dodává pokrokové nástroje a božská řešení. Tady je několik z nich.

Klientský portál iMoyo

„Klientský portál iMoyo je víc než klientský portál.“ Jako cože? Tahle věta musela copywritera stát obdivuhodné úsilí. Vysvětlení na sebe nedá ale dlouho čekat. Portál umí pracovat se spotřebou domácnosti, přesně odhadnout přeplatky na konci roku, pojmout vaše smlouvy do šanonu a k tomu třeba spočte vaši CO2 emisní stopu. Fandíme ekologii a zodpovědné domácnosti, takže portál lze mít i bez nutnosti být našim klientem.

iMoyo portál
Mobilní aplikace iMoyo

Zkuste si s laptopem lézt do sklepa udělat odečet vody. Nepohodlné? My víme! Appka pro skvělé Androidy a (méně skvělé) iOS je Klientským ortálem do kapsy. Základ je stejný kód, mobilní optimalizace je ale na míru a s láskou.

iMoyo mobilní aplikace
CRM Business Maker

Slova PO Davida: „nejlepší CRM systém ever“ ….. to není! Denně ale šetří na back-office firmy obrovské množství práce. Co-working na tomto projektu znamená huge procesní problematiku, business inteligenci, datové mosty a dýchat pro sedmičlenný agilní tým.

E-přihláška
Podpora obchodu

Jejich revírem je domácnost. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou neznalost a neefektivita. Muži a ženy z obchodu boří zaryté mýty a s naší tabletovou aplikací vyráží – třeba i k vám. Seriál na téma efektivita práce s formuláři, automatizace a tvrdé podmínky v terénu nás baví každý den.

E-přihláška
Vývoj webových stránek

Prostě umíme udělat webiki se vším, co k tomu patří. Rádi zapomínáme OG tagy a neradi testujeme browsery od Microsoftu, snad proto je děláme jen pro firmy uvnitř holdingu. A i tak se nenudíme. Co dodat? Možná: „Lorem ipsum dolor sit amet...“

E-přihláška
Služby DEV-OPS

Pro nejlepší pochopení důležitosti tohoto týmu je třeba parafrázovat citát Immanuela Kanta z 18.století: „Proti trampotám života dal Bůh člověku tři věci - naději, kávu a DEV-OPS.“
Tady je pár věcí, které tušíme, že kluci dělají:

IT podpora
Poskytování komplexní IT podpory a správa hardware zaměstnancům partnerských společností.
IaaS
Poskytování Infrastructure as a Service.
PaaS
Poskytování Platform as a Service.
Saas
Poskytování Software as a Service.