Na horu OLYMP
Z naší agilní dílny

Výheň ohňů Héfaistovy dílny prý nikdy neuhasl a on sám je autorem nejcennějších pokladů z Olympu. U nás v ZEUS Solutions jsme v jistém smyslu podobně „šílení“. Řada z kluků si ráda po nedělním obědě otevře databázový návrh aplikace nebo prostě nejde spát, dokud „ten problém“ nevyřeší.

Zajišťujeme komplexní IT poradenství a vyvíjíme řadu vlastních systémů pro podporu obchodu a backoffice. Umíme navrhnout infrastrukturu složitých kancelářských řešení, programujeme aplikace pro iOS a Android, spravujeme portál našich klientů.

Naučili jsme se říkat „ne“ podezřelým darům z Tróji a mockrát se nám u slunce rozpustila Ikarova křídla. Stále jsme na cestě, stále (se) vyvíjíme.

Stavitelé a vynálezci
iMoyo dev tým

Tento všestranný webový tým zajišťuje provoz a vývoj klientského portálu, multiplatformní mobilní aplikace iMoyo, akvizičního nástroje pro podporu obchodu nebo třeba realizaci tohoto webu. Občas je tak volba priorit příslovečnou Paridovou volbou ve sporu o nejkrásnější bohyni.

Přejít na tým
BM dev tým

Nepotřebujeme Delfskou věštírnu a přesto víme o klientech, co potřebujeme. CRM Systém Business Maker vyvíjí zkušený programátorský tým v čele s product ownerem Davidem a architektem Petrem. Jeho vývoj probíhá přírůstkovou agilní metodou. Zajímá Tě víc?

Přejít na tým
DEV-OPS tým

Být správce technického supportu může někomu občas připomínat Sisyfovu nekonečnou námahu při tlačení balvanu. Technická podpora je ale základem spokojenosti a je stejně důležitá jako hostingové služby, monitoring a konfigurace serverů, tiskové služby a jiné práce, které tento tým poskytuje.

Přejít na tým
Management

Každý orloj potřebuje mazací olej a každý šíp svůj luk. Do tohoto týmu jsme umístili to, co se vlastně jinam nevešlo. Služebníky, jejichž práce nemusí být vždy nutně vidět prvoplánově, ale bez které by to nešlo.

Přejít na tým
Jak to u nás vypadá